Prantsusmaa luksuslik suusareis 20.-27. jaanuar 2024 2,165

2024.01.20 - 2024.01.27

Registreerunud: 2/36

Tere tulemast esmaklassilisele suusareisile, mille sihtkohaks on unelmate suusaparadiis – maailma suurim suusakuurort Kolm Orgu. Üle 600 km kvaliteetselt hooldatud radu (millest 85% asuvad kõrgemal kui 1800m ning kõrgeim tipp lausa 3230m kõrgusel), hingematvad vaated ning ülim mugavus ski-in ski-out hotelli näol.

Kuurort pakub erakordselt palju vaheldusrikkaid maastikke ja mäeprofiile ning kirsiks tordil on kõrgusest tulenevad ideaalsed lume- ja sõidutingimused. Kolme Oru kuurorti iseloomustab lisaks ka kiire ning mugav tõstukite süsteem, tänu millele saab muretult avastada massiivse keskuse erinevaid suusanõlvasid- ja külasid, võtta ette vaheldusrikkaid matkasid ning nautida sõidurõõmu suusamekas täiel rinnal. Maailmakuulsad orud Méribel, Courchevel ja Val Thorens ootavad!

Majutuskohaks on Meribeli südames asuv hoolega valitud kolmetärnihotell Les Arolles – imeilus ski-in-ski-out hotell, kust suusanõlvale astumiseks kulub sõna otseses mõttes paar sammu. Peale mõnusat mäepäeva saab lõõgastuda siinsel Meribeli suurimal päikeseterassil ning turgutada keha ja vaimu hotelli spa- ja basseinialal.

Fakte Kolme Oru piirkonna kohta:

Grupi suurus on kuni 36 inimest. Koha broneerimiseks täida allolev vorm, kirjuta info@reisirakett.ee või otsi meid üles Facebookist! Reisi broneerimiseks tuleb tasuda ettemaks 200 EUR, mis on tagastamatu.


Reisi hind:  2165 EUR 

Reisi broneerimiseks tuleb tasuda ettemaks 200 EUR OÜ Reisirakett kontole:

OÜ Reisirakett

EE812200221043287753

Kirjeldus: Prantsusmaa 2024 ja reisijate nimed

I osamakse – 995 € – 20.11.2023

II osamakse – 970 € – 20.12.2023

Grupi suurus on kuni 36 inimest. Koha broneerimiseks kirjuta info@reisirakett.ee või otsi meid üles Facebookist! Reisi broneerimiseks tuleb tasuda ettemaks 200 EUR, mis on tagastamatu.

 


Lennuinfo:

TLL - GVA BT833 20JAN24 14:35 - 16:45
GVA - TLL BT834 27JAN24 17:30 - 21:25


Info peagi!

Registreeri oma broneerimishuvi siin, et saaksime sulle saata rohkem infot ja täpsema hinnapakkumise:

Reis sisaldab endas kõike, mida täiuslikuks suusapuhkuseks vaja:

  • Lennupiletid Tallinn-Genf-Tallinn (lennufirma Airbaltic)
  • Käsipagas kuni 8 kg
  • Äraantavat pagasit kuni 23 kg
  • Äraantav suusapagas
  • Transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
  • Majutus hotellis Les Arolles 3*
  • Rikkalik hommikusöök
  • Rohkelt häid emotsioone ja mälestusi
  • Mäespordiinstruktoritest reisisaatjad

Lisatasu eest:

 

Registreeri oma broneerimishuvi siin, et saaksime sulle saata rohkem infot ja täpsema hinnapakkumise:

PILOODID: Susanne Rosenberg ja Mette Jõeäär

Tutvu lähemalt Susannega:

Amet: Reisikorraldaja

Hobid: Mäesuusatamine, tennis, tantsimine

Mida saan pakkuda, mida klassikaline reisipakett ei saa: Olen aastate jooksul käinud suusatamas üle euroopa ning mõistagi tuleb võimsates mägedes ette omajagu katsumusi, olgu nendeks siis ehmatav jäävihm, ootamatult suletud tõstukid või liiga enesekindlalt valitud rada.  Tänu mitmekesisele sõidukogemusele usun niisiis, et suudan oma reisikaaslastele pakkuda ühtaegu turvalist tuge ootamatutes olukordades, ent ehk ka väikest sõbralikku tõuget eneseületuseks ja -arenguks, millele hiljem uhkelt tagasi vaadata.

Tegevused, mis mind endale reisi valides paeluvad: Minu reisidel on alati kindel koht niisama ringiuitamisel ja uudistamisel. Tunnen, et nii lülitan end tõeliselt argielust välja, samuti jätan parajalt ruumi ka spontaansetele ideedele ja seiklustele. Suure kultuurisõbrana valmistavad mulle reisidel alati rõõmu ka muuseumid, ajalooliselt tähtsad paigad ning autentse kohaliku kultuuriga tutvumine. Leian võlu aga ka lihtsates asjades – kaunid loodusvaated, uue keele kõla, abivalmid kohalikud.

Miks olen hea piloot: Olen hoolas ja vastutustundlik, ent samas ka parajalt spontaanne ning seiklushimuline.

 

Tutvu lähemalt Mettega:

Piloot: Mette Jõeäär

Amet: Reisiosakonna juhataja/reisikorraldaja

Hobid: Lumelauasõit, võrkpall, graafiline disain

Reisi märksõnad: suusatamine/lumelaua sõit, sport

Mida saan pakkuda, mida klassikaline reisipakett ei saa: Lisaks aastatepikkusele sõidukogemusele olen hooajati töötanud ka lumelaua instruktorina. Omandatud oskused aitavad mul olla abiks reisijate sõidutehnika lihvimisel või sõiduõppe päris nullist alustamisel. Samuti meeldib mulle teiste vilunud sõitjatega oma oskusi proovile panna – sõita võidu või ekselda metsas, seega olen lisaks reisijuhile ka lihtsalt tore reisi- ja sõidukaaslane.

Tegevused, mis mind endale reisi valides paeluvad: Valin alati omale sihtkoha ja tegevused reisil selliselt, et saaksin mitte ainult näha vaid ka kogeda kohalikku loodust mõnel aktiivsel moel. Kuigi minu tööalaselt korraldatud reisid on alati detailselt planeeritud, eelistan isiklikesse reisidesse jätta spontaanseid tühimikke, et täita need kohapeal avastatud tegevuste ja paikadega.

Miks olen hea piloot: Olen kogemustega reisikorraldaja ja -saatja, kes lahendab kõik ettejuhtuva operatiivselt ja rõõmsameelselt.

Pilte ja videoid eelmistest reisidest

Videod toimunud reisidest