Itaalia suusareis 3.-10. märtsil 2024 1,285

2024.03.03 - 2024.03.10

Registreerunud: 2/40

Sel talvehooajal ootab reisiseltskonda suusapuhkus legendaarses Itaalia mäekuurortis Livignos. Šveitsi piiri ääres 1816 meetri kõrgusel asuv Livigno on tänu oma vaiksele ja mõnusale asukohale tuntud ka Itaalia “väikese Tiibetina”. Seal ootab meid ligi 115 km hooldatud suusaradu ja 32 tõstukit, mis viivad piltilusaid vaateid ja sõidurõõmu nautima lausa 2789 meetri kõrgusele. Mõistagi kuuluvad meeleoluka suusareisi juurde ka ehedad Itaalia maitseelamused, itaallastele omase muretu ja lõbusa atmosfääriga suusaküla ning kuhjaga uusi lumiseid elamusi Alpides.

Reisile on oodatud iga oskustasemega mäespordisõbrad, sest Alpides on suusapuhkuse nautimiseks lõputult võimalusi – sõita saab nii rahulikel kui ka ekstreemsematel nõlvadel, hooldatud või hoopis off-piste radadel. Livigno tuntud ka oma uhke lumepargi ning suurepäraste puudrisõidu võimaluste poolest, niisiis jagub rohkelt elamusi ja sõidurõõmu nii suusatajatele kui ka lauduritele. Huvi korral korraldame meeleldi staažikamatele sõitjatele puudri- ja metsasõidu matkasid. 

Reisiseltskonda ootab otse mäe all suusaküla südames asuv neljatärnihotell Montivas – niisiis saab nõlvalt mugavalt kasvõi õhtusöögilauda või ühele õigele aprèsski‘le tähistama libiseda.

Fakte Livigno suusakeskusest:Reisi hind:
  1285 EUR

Reisi broneerimiseks tuleb tasuda ettemaks 200 EUR OÜ Reisirakett kontole:

OÜ Reisirakett

EE812200221043287753

Kirjeldus: Itaalia 03.-10.03.2024 ja reisijate nimed

I osamakse – 03.11.2023 – 540 €

II osamakse – 03.01.2024 – 545 €

Grupi suurus on kuni 40 inimest. Esimestele registreerijatele tasuta suusapagas! Koha broneerimiseks kirjuta info@reisirakett.ee või otsi meid üles Facebookist! Reisi broneerimiseks tuleb tasuda ettemaks 200 EUR, mis on tagastamatu.

Reis sisaldab endas kõike, mida täiuslikuks suusapuhkuseks vaja:

 • Lennupiletid Tallinn–München-Milano Milano-Frankfurt-Tallinn (lennufirma Lufthansa)
 • Käsipagas kuni 8 kg
 • Äraantavat pagasit kuni 23 kg
 • Äraantav suusapagas kiirematele registreerijatele!
 • Transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
 • Mugav majutus neljatärnihotellis Montivas, kahe- ja kolmekohalised toad
 • Rikkalik hommikusöök
 • Rohkelt häid emotsioone ja mälestusi
 • Soovijatele off-piste matkad kogenud sõitjatega
 • Meelelahutuslik programm: ühised õhtusöögid, lauamänguõhtud, linnatuurid
 • Mäespordiinstruktoritest reisisaatjad

Lisatasu eest:

Lennuajad:

LH2405 03MAR  TLL MUC 1740 1910
LH 101   10MAR  MUC FRA 1000 1105
LH 882  10MAR  FRA TLL  1345 1710

PILOOT: METTE JÕEÄÄR

Amet: Reisiosakonna juhataja/reisikorraldaja

Hobid: Lumelauasõit, võrkpall, suusatamine, graafiline disain

Mida saan pakkuda, mida klassikaline reisipakett ei saa: Lisaks aastatepikkusele sõidukogemusele olen hooajati töötanud ka lumelaua instruktorina. Omandatud oskused aitavad mul olla abiks reisijate sõidutehnika lihvimisel või sõiduõppe päris nullist alustamisel. Samuti meeldib mulle teiste vilunud sõitjatega oma oskusi proovile panna – sõita võidu või ekselda metsas, seega olen lisaks reisijuhile ka lihtsalt tore reisi- ja sõidukaaslane.

Tegevused, mis mind endale reisi valides paeluvad: Valin alati omale sihtkoha ja tegevused reisil selliselt, et saaksin mitte ainult näha vaid ka kogeda kohalikku loodust mõnel aktiivsel moel. Kuigi minu tööalaselt korraldatud reisid on alati detailselt planeeritud, eelistan isiklikesse reisidesse jätta spontaanseid tühimikke, et täita need kohapeal avastatud tegevuste ja paikadega.

Miks olen hea piloot: Olen kogemustega reisikorraldaja ja -saatja, kes lahendab kõik ettejuhtuva operatiivselt ja rõõmsameelselt.

Pilte eelmistest reisidest

Videoid eelmistest reisidest