Võta meiega ühendust alljärgneva vormi kaudu ning võtame teiega ühendust järgneva tööpäeva jooksul. Reisile koha broneerimiseks või lisainfo saamiseks palume ära märkida ka reisi nimi ja kuupäevad. Muidugi võib meile kirjutada ka soovituste või omapoolsete reisisoovide korral – kui näiteks soovite külastada riiki, mida meil pole veel nimekirja lisandunud.

  REISIRAKETI TIIM

  Janus

  Tegevjuht

  Kahe jalaga vankumatult maa peal, leiab Janus igale pöörasele reisiideele teostatava lahenduse. Omas elemendis tunneb end lõõmava päikese all veinituuride ja ajalooliselt oluliste sihtkohtade külastamisega sisustatud reisil.

  Mette

  Reisiosakonna juhataja

  Julgus riskida ja soov kogeda toob Mette sulest professionaalselt korraldatud haaravad reisiraketid. Endale korraldatud reisid viivad ta mägedesse ja vihmametsadesse matkama otsimaks kordumatuid vaateid ja erilisi loomaliike.

  Tõnis

  Äriarendusjuht

  Laitmatu oskus võtta asju suurelt ette ja iga valikuga toetada tulevikku seatud eesmärke on Tõnis viinud Reisiraketi kiirelt lendu. Teda ennast tõstab lendu mäesuusareis sõpradega mõnda ainulaadse kultuuri ja rohke lumega sihtkohta.